امین صابر

امین صابر طراح وب و موسس شرکت دیجیتال مارکتینگ نتبیک

موسس و مدیر نتبیک، طراح وب

درباره امین صابر

امین صابرم موسس و مدیر شرکت دیجیتال مارکتینگ نتبیک که به عنوان طراح وب سایت مشغول به فعالیت هستم و علاوه بر طراحی و دیزاین وب سایت ها علاقه زیادی به دنیای دیجیتال مارکتینگ دارم و تونستم مدارک بین المللی Google Digital Marketing و Seo رو از کمپانی های بزرگ گوگل و هاب اسپات دریافت کنم.

البته اینو بگم که از نظر من مدرک تاثیر زیادی در توانایی اون فرد نداره و صرفا بخاطر نشان دادن اعتبار و گذراندن یک سیکل آموزشی مهم هست.

علاقم به دنیای کامپیوتر، کد ها و تکنولوژی بر میگرده به زمانی که 9 سال داشتم و توی خونه از Commodore 64 ای که بابام خریده بود استفاده میکردم و لذت میبردم. حاضر بودم فقط کامپیوتر باشه کنارم تا ساعت ها وقتمو صرفش کنم! بطوریکه خیلی از سال های نوجونیم رو گیم‌نت رفتم و بازی کامپیتوری انجام دادم.

اما این وسط بین علاقم و انتخاب رشته ام در دانشگاه رشته الکترونیک رو واسه ادامه تحصیل انتخاب کردم که مسیر من و علاقم به کامپیوتر رو سال ها عقب انداخت.

وقتی سر کارگاه PLC توی دانشگاه مجبور بودیم از کد ها برای Run کردن پروژه استفاده کنیم، این انگیزه رو درون تقویت کرد که باید تو حوزه برنامه نویسی کامپیوتر فعالیت داشته باشم ولی بازهم سال ها گذشت و به فراموشی سپرده شد. حتی بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه توی رشته الکترونیک و انجام خدمت سربازی!

سال های بعدی رو تو حوزه فروش محصول و بازاریابی برای انواع شرکت های بزرگ و کوچیک سپری کردم تا اینکه به خودم اومدم و تصمیم گرفتم پس از 6 سال به اصطلاح دور شمسی قمری زدن برم تو حوزه ای که علاقه دارم فعالیت کنم.

اواخر سال 98 بود که شروع به فعالیت در حوزه‌ی طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ کردم و در سال 99 برند خودم یعنی نتبیک رو ساختم و روز به روز سعی کردم تجربه بیشتری کسب کنم تابتونم بهترین خدمات رو به مشتریانم بدهم.

اون سال هایی که فعالیت در فروش محصول برای کسب و کار های مختلف داشتم بهم کمک کرد تا به یک دیجیتال مارکتر بهتری تبدیل بشم. هیچ موقع پشیمون نیستم از راه هایی که سپری کردم تا وارد دنیای کامپیوتر بشم، چون اگر اون راه ها رو نمیرفتم شاید الان توی این مسیر نبودم! پس خدارو شاکرم.

هیچ موقع ادعایی توی بهترین بودن توی این شاخه ندارم و نخواهم داشت ولی سعی میکنم روز به روز تخصص هام رو ارتقا بدم تا بتونم کار های بزرگی انجام بدم. حال حاضر من یعنی امین صابر تلاش میکنم درک دقیقی از رفتار مخاطب هام و کسب و کار ها تو فیلد های مختلف کاری داشته باشم، تا با تجزیه و تحلیل درست بتونم تو دنیای دیجیتال و اینترنت سریع تر و حرفه‌ای تر اونارو به اهدافشون برسونم.

به خودت باور داشته باش که میتونی!

مهارت های تکنیکال من

HTML/CSS
WordPress
Seo & Sem
Digital Marketing
Geraphic Design

مدارک امین صابر

مدرک دیجیتال مارکتینگ امین صابر از google

Google Digital Marketing

مدرک سئو و بهینه سازی وب سایت امین صابر از hubspot

Hubspot Seo Certified

مهارت های فردی

1

خلاق و نوآور در کار

من همیشه سعی میکنم توی کار خلاقیت و نوآوری رو چاشنی کار هام بکنم، چون وقتی هنر با کاری ترکیب بشه اون کار خارق العاده میشه
2

مسئولیت پذیر

من تا جایی که بتونم سعی میکنم مسئولیت پذیر خوبی باشم چون اعتماد از مسئولیت پذیری میادش
3

تحلیل گر عمیق

توی کار برام خیلی برام مهمه بدونم فرآیند شکل گیری و به ثمر رسیدن یه کار چجوری بوده! بخاطر همین تحقیق و تحلیل زیادی میکنم